Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Gavere-Asper GEW. U10 B 18.00 - 19.15 Björn Sucaet, Jorne Verwimp
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U15 B 19.00 - 20.30 Sander De Boever, Koen Tournet
  • Asper 2
  • -
FC Gavere-Asper U15 A 19.00 - 20.30 Sander De Boever, Koen Tournet
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper U17 A 19.00 - 20.30 Simon Travers
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper DA 19.30 - 21.00 Jolien Goeman
  • A3
  • -
FC Gavere-Asper VROUWEN 19.30 - 21.00 Dimitri Raes
  • S3
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Gavere-Asper U17 B 19.00 - 20.30 Simon Travers
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper 19.30 - 21.00 Davy Baeyens, Peter De Graeve, Patrick Fieuw
  • S2
  • 1
  • -
FC Gavere-Asper R A 19.30 - 21.00 Tom Van Haute, Leander De Muer
  • S2
  • 4
  • -
FC Gavere-Asper RESERVEN 19.30 - 21.00 Jonathan De Groote, Peter De Graeve, Davy Baeyens
  • Asper 1
  • 1
  • -
FC Gavere-Asper R B 19.30 - 21.30 Davy Baeyens, Peter De Graeve, Tom Van Haute, Leander De Muer
  • S2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Gavere-Asper GEW. U7 B 17.30 - 18.30 Kristof Vanmeirhaeghe
  • Asper 1
  • -
FC Gavere-Asper U6 17.30 - 18.30 Maarten De Bruycker, Jonas Ronsse
  • Asper 4
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper U7 17.30 - 18.30 Maarten De Bruycker, Julie Van Cauwenberghe
  • Asper 1
  • -
FC Gavere-Asper U9 B 17.30 - 18.30 Jeremiah De Groote, Bert Devriese
  • Asper 1
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper U9 A 17.30 - 18.30 Maarten De Bruycker, Kristof Vanmeirhaeghe, Joachim Nobels
  • Asper 2 A
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper GEW. U8 B 17.30 - 18.45 Kristof Vanmeirhaeghe, Jari Van Haute
  • Asper 1 A - 8vs8
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper U8 17.30 - 18.45 Jari Van Haute, Maarten De Bruycker
  • Asper 1 A - 8vs8
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper GEW. U6 B 18.00 - 19.00 Jari Van Haute, Yaro Clerick, Goran Verhoosele
  • Asper 4
  • -
FC Gavere-Asper GEW. U11 B 18.00 - 19.15 Björn Sucaet, Jorne Verwimp
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U10 18.00 - 19.15 Maarten De Bruycker, Roeland Brabants, Bert Devriese
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U11 18.00 - 19.15 Maarten De Bruycker, Roeland Brabants, Bert Devriese
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U12 18.00 - 19.30 Maarten De Bruycker
  • A3
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U13 A 18.15 - 19.45 Maarten De Bruycker
  • Asper 3 B
  • 4
  • -
FC Gavere-Asper U13 B 18.15 - 19.45 Maarten De Bruycker
  • Asper 3 B
  • 4
  • -
FC Gavere-Asper GEW. U12 B 18.30 - 19.30 Maarten De Bruycker, Roeland Brabants
  • A3
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper DA 19.30 - 21.00 Jolien Goeman
  • A3
  • -
FC Gavere-Asper VROUWEN 19.30 - 21.00 Dimitri Raes
  • S3
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Gavere-Asper U15 B 19.00 - 20.30 Sander De Boever, Koen Tournet
  • Asper 2
  • -
FC Gavere-Asper U15 A 19.00 - 20.30 Sander De Boever, Koen Tournet
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper U17 A 19.00 - 20.30 Simon Travers
  • A3
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper U17 B 19.00 - 20.45 Simon Travers
  • A3
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper 19.30 - 21.00 Davy Baeyens, Peter De Graeve, Patrick Fieuw
  • S2
  • 1
  • -
FC Gavere-Asper R A 19.30 - 21.00 Tom Van Haute, Leander De Muer
  • S2
  • 4
  • -
FC Gavere-Asper RESERVEN 19.30 - 21.00 Jonathan De Groote, Peter De Graeve, Davy Baeyens
  • Asper 1
  • 1
  • -
FC Gavere-Asper R B 19.30 - 21.30 Davy Baeyens, Peter De Graeve, Tom Van Haute, Leander De Muer
  • S2
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Gavere-Asper GEW. U7 B 17.30 - 18.30 Kristof Vanmeirhaeghe
  • Asper 1
  • -
FC Gavere-Asper U7 17.30 - 18.30 Maarten De Bruycker, Julie Van Cauwenberghe
  • Asper 1
  • -
FC Gavere-Asper U9 B 17.30 - 18.30 Jeremiah De Groote, Bert Devriese
  • Asper 1
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper U9 A 17.30 - 18.30 Maarten De Bruycker, Kristof Vanmeirhaeghe, Joachim Nobels
  • Asper 2 A
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper GEW. U8 B 17.30 - 18.45 Kristof Vanmeirhaeghe, Jari Van Haute
  • Asper 1 A - 8vs8
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper U8 17.30 - 18.45 Jari Van Haute, Maarten De Bruycker
  • Asper 1 A - 8vs8
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper GEW. U6 B 18.00 - 19.00 Jari Van Haute, Yaro Clerick, Goran Verhoosele
  • Asper 4
  • -
FC Gavere-Asper U6 18.00 - 19.00 Maarten De Bruycker, Jonas Ronsse
  • Asper 4
  • Wedstrijden op Asper
FC Gavere-Asper GEW. U10 B 18.00 - 19.15 Björn Sucaet, Jorne Verwimp
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper GEW. U11 B 18.00 - 19.15 Björn Sucaet, Jorne Verwimp
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U10 18.00 - 19.15 Maarten De Bruycker, Roeland Brabants, Bert Devriese
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U11 18.00 - 19.15 Maarten De Bruycker, Roeland Brabants, Bert Devriese
  • Asper 2
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper GEW. U12 B 18.00 - 19.30 Maarten De Bruycker, Roeland Brabants
  • A3
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U12 18.00 - 19.30 Maarten De Bruycker
  • A3
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U13 A 18.15 - 19.30 Maarten De Bruycker
  • Asper 3 B
  • 4
  • Wedstrijden op Semmerzake , Aalbroekstraat 1
FC Gavere-Asper U13 B 18.15 - 19.45 Maarten De Bruycker
  • A3
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!